Cennik - Pocztexw granicach administracyjnych miasta nadania


poza granicami administracyjnymi miasta nadania: (przy czym odległość miejscowości, w której dokonuje się odbioru od miejscowości doręczenia nie może być większa niż 40 km)

Wysokość opłaty za nadanie przesyłki Pocztex w serwisie Kurier 48 uzależniona jest od gabarytu przesyłki, jej rodzaju, a także zleconych opcji czy usług komplementarnych oraz od ilości przesyłek nadanych w ciągu miesiąca kalendarzowego. W przypadku klienta deklarującego nadanie powyżej 50 szt. przesyłek w ciągu miesiąca. istnieje możliwość ustalenia opłaty ryczałtowej i tym samym uproszczenie procesu nadawczego - ujednolicona cena za każdą z przesyłek bez konieczności mierzenia i dzielenia nadawanych przesyłek na gabaryty.

Cennik dla przesyłek Pocztex w serwisie Kurier 48 nie jest ogólnie dostępny i nie jest publikowany na stronie internetowej - opłaty za usługę są kalkulowane zgodnie z przedziałem odpowiadającym liczbie zadeklarowanych przez Klienta przesyłek do nadania w miesiącu, a także wybranym gabarytem. Cena usługi obniża się wraz ze wzrostem ilości.

Zobacz atrakcyjną ofertę cenową, jaką przygotowaliśmy dla Ciebie - skontaktuj się z naszymi konsultantami telefonicznie pod numerem 801 333 444* dla dzwoniących z telefonów stacjonarnych (opłata według cennika operatora) lub (+48) 43-842-06-00* dla dzwoniących z telefonów komórkowych oraz stacjonarnych krajowych i zagranicznych (*opłata według cennika operatora).


Ceny zawierają 23% podatku VAT

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Korzystając ze strony zgadzasz się na zapisywanie prywatnych danych zawartych w plikach cookies i im podobnych technologii w urządzeniu końcowym. Zapoznaj się z naszą polityką wykorzystywania danych. Zamknij